למה עוצמה יהודית?

לאחר התלבטויות לא מעטות, בחרנו בשם "עוצמה יהודית". מתוך הבנה שהמאבק מתרכז בנקודה הזאת. ארגוני השמאל והאויב הערבי, פועלים נמרצות למחוק כל סממן יהודי מהמדינה, כביכול בשם 'הדמוקרטיה'. הדגלים המונפים היום, הם חולשה, ספיגה ונסיגה. דגלים שמבטיחים חלילה את מחיקתה של המדינה היהודית. אנו מבקשים להחזיר את הלגיטימיות של העוצמה. ללא עוצמה ואמונה לא היתה קמה מדינת ישראל, ללא עוצמה ואמונה לא היינו מנצחים במלחמת השחרור ובמלחמת ששת הימים. ללא שני אלו אנו חווים הפסד, מפלה ונסיגה.

כשבעים אלף איש הצביעו עבורנו בבחירות האחרונות, ואני פוגש יום יום רבים רבים מהמצביעים. רובם המכריע, מצטער שלא נכנסנו, אך לא מצטערים שהצביעו לנו. לא מעטים אומרים: עדיף לזרוק את הקול לפח מאשר לזרוק לזבל. הם דורשים מאיתנו להמשיך לפעול, ואנו גם מבינים שאין לנו ברירה, שהמערכה על המדינה היהודית בעיצומה, וכישלון הבחירות הקודמות לא יביא אותנו להרמת דגל לבן.

במציאות הפוליטית הנוכחית, יום יום הולך ומתברר שאין הבדל מהותי בין הבית היהודי והליכוד ושאר המפלגות. מדינת ישראל נכבשת מבפנים, מקיימים משא ומתן עם ארכי רוצחים ומשלמים על כך בשחרור מחבלים רוצחים, והפיכתם הרשמית 'ללוחמי חופש', והכל בחסות ובשותפות של 'מפלגות הימין'.

מאז הבחירות הולכת ומתעצמת ההכרה, שאין ייצוג הולם לנאמני עם ישראל בכנסת. הימין של בנט שחבר ללפיד, הוא לא ימין!

היום יותר מתמיד, כנסת ישראל צריכה עוצמה יהודית!