איך עושים את זה?

מלאו את הפרטים שלכם בטופס שבתחתית הדף.

לאחר מכן תקבלו למייל שלכם קישור אישי לשרשרת

בקישור שקיבלתם ישנם שני עיגולים. לחצו על עיגול ויפתח לכם טופס למילוי השם אותו הינכם מוסיפים לשרשרת. עליכם כמובן לוודא איתו שהוא מעוניין להשתתף בשרשרת ולהביא עוד 2. לאחר שתמלאו הוא יקבל מייל להמשיך את השרשרת ואתם תוכלו לראות כמה חברים הצלחתם להביא בכל רגע נתון. בהצלחה לכולנו,

שרשרת עוצמה

אז מהי המטרה?

לאסוף שמות של 120,000 תומכים בעוצמה יהודית, עם מספר תעודת הזהות מספר טלפון נייד וכתובת דוא”ל.
איך מגיעים לכמות כזאת?

דרככם, כל אחד מכם, מכיר לפחות שני חברים חברות, בני משפחה וכדומה שמבינים שאין דרך אחרת. אתם פונים אליהם ומציעים להם להצטרף לשרשרת של עוצמה. שרשרת בה כל חבר מביא שני חברים. כדי שהשרשרת תעבוד על החברים לרשום את החברים תוך 24 שעות.

אחוז החסימה

“אחוז החסימה”
העלאת אחוז החסימה, באה לעולם על ידי מפלגות ‘הימין'; נתניהו ליברמן, בנט. ונועדה לזרוע יאוש בכל תנועה שתבקש להציג אלטרנטיבה. זו בריונות מן הסוג הנמוך, בה מכריחים את כולנו לקנות את הסחורה הפגומה שלהם, בטענה שכל האחרים ‘לא עוברים את אחוז החסימה’. זו השיטה להעביר את כל הימין שמאלה צעד אחר צעד, מבלי לחוש כל איום.

מאז הבחירות אנחנו חורשים את הארץ לאורך ולרוחב, בנינו למעלה ממאה סניפים, והאהדה לדרך שלנו חוצה את כל הגילאים וכל המגזרים. להערכתנו התמיכה בנו מונה לפחות שמונה מנדטים, שמאמינים שבלי ‘עוצמה יהודית’, אנחנו מאבדים את המדינה היהודית שהולכת ונכבשת מבפנים.

במכוון התקשורת ומכוני הסקרים מעלימים אותנו, הם חוששים מהאמת של הבוחר שתכה אותם ביום הבחירות. ולכן החלטנו לעקוף אותם ולגשת ישירות אליכם, אל כל אחד ואחת מכם. לגייס אתכם ליצירת רעידת אדמה שתכה את כל מכוני הסקרים, בפעילות שקטה כל אחד בסביבתו.

הצטרף עכשיו!